SYSTEM - 1. REAL PRAHA

 
 
 Profil firmy ISO systémy Havárie Modelování Výzkum Odkazy

     Zavedení systému řízení        na klíč

Speciální přístup zavádění systému řízení zaměřený na společnosti, které z různých důvodů nemají časový nebo personální prostor pro zavedení systému řízení standardní cestou. Tuto služby využívají především menší podniky.

    SEZNAM SLUŽEB:  
 
 
Systém řízení jakosti
ISO 9001:2000

Poradenství při zavádění nebo údržbě systému řízení jakosti  ve smyslu normy ISO 9001.  Funkce systému je založena na identifikaci a optimalizaci procesů činnosti společnosti, ovlivňující výslednou jakost produktu nebo služby.

Internetové poradenství
on-line komunikace

Jako novinku nabízíme pro naše zákazníky internetové poradenství prostřednictvím videokonferencí, on-line komunikačních programů (ICQ, MSN) nebo jen v intenzivním používáním elektronické pošty.  Tuto novou službu lze využít ve formě dohodnutých „konzultačních hodin“ nebo na požádání. Přínosem této služby je zlevnění poradenství o cestovní náklady poradce a zvýšení flexibility poradenství.

Systém řízení bezpečnosti práce "Bezpečný podnik"

Poradenství při zavádění nebo údržbě systému řízení bezpečnosti práce ve smyslu programu "Bezpečný podnik". Systém je vhodný k uplatnění ve středních a velkých organizacích nad 100 zaměstnanců.

Provedení interních auditů

Ve Vaší společnosti provedeme interní audity stávajícího systému řízení. Disponujeme širokým kádrem interních auditorů s různými specializacemi. Provedení auditů přizpůsobíme tak, aby nebránily standardnímu chodu společnosti. Nabízíme provedení auditů v roli vedoucích auditorů, nebo jako doplňek ke stávajícím auditorům Vaší společnosti.

 

Systém řízení životního prostředí
ISO 14 001:2004

Poradenství při zavádění nebo údržbě systému řízení životního prostředí ve smyslu normy ISO 14 001. Jádro zavedeného systému řízení ŽP je v plnění legislativy především ve vztahu k ŽP a v identifikaci a řízení tzv. environmentálních aspektů.

 

 

Systém řízení bezpečnosti práce
OHSAS 18 001:1996

Poradenství při zavádění nebo údržbě systému řízení bezpečnosti práce ve smyslu specifikace OHSAS 18001. Systém řízení bezpečnosti práce je založen na identifikaci a řízení pracovních rizik, která ohrožují zaměstnance společnosti.

První konzultace v místě podniku zdarma

Poradenství při zavádění nebo údržbě systému řízení jakosti  ve smyslu normy ISO 9001. Zavádění systému řízení probíhá podle harmonogramu. V rámci služby je poradenství systému řízení, správa již fungujícího systému atd.

Správa zavedeného systému, příprava na certifikační audit

Máte pocit, že Váš systém řízení je jen vyplňování hromady formulářů a zbytečné papírování? 
Naši poradci prověří fungování Vašeho stávajícího systému řízení, odhalí případná slabá místa systému a navrhnou opatření. Nastavujeme systém řízení ve smyslu "čím méně papírů, tím lépe". Snažíme se o racionalizaci systému za účelem zefektivnění správy systému a jeho celkového zjednodušení.

 

 


Systém řízení jakosti
Systém řízení ŽP
Systém řízení BOZP
Bezpečný podnikISO systémy v kostce
Provedení interních auditů
Zavedení na klíč
První konzultace zdarmaInternetové poradenstvíSpráva systému

 

  KONTAKT:  

							
Zlatnická 5
110 00 Praha 1
Mobil: +420 606 322 133
Telefon: +420 224 811 439
Fax: +420 224 818 712
E-mail: system@1real.cz
URL: www.1real.cz/system
ICQ: 61746020  ICQ status

Zaujala vás některá z našich služeb?
Máte nějaký dotaz?

Využijte našeho formuláře a kontaktujte nás. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.


 


 

 

 

 

 

 

 © copyright 2006 | divize SYSTEM - 1. REAL PRAHA s.r.o. | všechna práva vyhrazena